Volvo PENTA TAD1230G 400KVA (2000)
2000
Directly available
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | 1113663 |
| Make : | Volvo |
| Model : | Volvo PENTA TAD1230G 400KVA |
| Status : | Used |
| Year : | 2000 |
| Replaces OEM : | TAD1230G GENERATOR 400KVA |
| Net weight : | 2875 kg |
| Length : | 3300 mm |
| Width : | 1100 mm |
| Height : | 2100 mm |
|
Comments :
Reference number: 1113663; Replaces OEM: TAD1230G GENERATOR 400KVA; Length: 3300 mm; Width: 1100 mm; Height: 2100 mm |
|
Belgium, Hamofa B.V. - Belgium
Price on request
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.