Vm Unelec
Directly available
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | 0005233 |
| Make : | Vm |
| Model : | Vm Unelec |
| Status : | Good |
| Machine hours : | 1899 h |
| Net weight : | 3000 kg |
| Length : | 3850 mm |
| Width : | 1800 mm |
| Height : | 2300 mm |
| Voltage : | 400 |
| fuel : | diesel |
| engine cylinders : | 8 |
| power output : | 260 hp |
| fuel : | diesel |
| engine cylinders : | 8 |
| power output : | 260 hp |
| Engine power : | 260 hp |
|
Comments :
Reference number: 0005233; Machine hours: 1899 h; Length: 3850 mm; Width: 1800 mm; Height: 2300 mm; Voltage: 400; engine cylinders: 8 |
|
Netherlands, Verre Weide 17, 4264 KM, Veen, The Netherlands
€ 6,049 ex-VAT
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.
Price excl. VAT