Socomec Netovername 125 Ampere ATS
Directly available
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | 0005017 |
| Make : | Socomec |
| Model : | Socomec Netovername 125 Ampere ATS |
| Status : | New |
| Net weight : | 5 kg |
| Length : | 320 mm |
| Width : | 270 mm |
| Height : | 240 mm |
| Voltage : | 400 |
| fuel : | electro |
| fuel : | electro |
|
Comments :
Reference number: 0005017; Length: 320 mm; Width: 270 mm; Height: 240 mm; Voltage: 400 |
|
Netherlands, Verre Weide 17, 4264 KM, Veen, The Netherlands
€ 696 ex-VAT
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.
Price excl. VAT