Sdmo TAD 1631 G
Directly available
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | 0006785 |
| Make : | Sdmo |
| Model : | Sdmo TAD 1631 G |
| Status : | Excellent |
| Machine hours : | 1109 h |
| Net weight : | 4000 kg |
| Length : | 3550 mm |
| Width : | 1250 mm |
| Height : | 2000 mm |
| Voltage : | 400 |
| fuel : | diesel |
| engine cylinders : | 6 |
| power output : | 660 hp |
| fuel : | diesel |
| engine cylinders : | 6 |
| power output : | 660 hp |
| Engine power : | 660 hp |
|
Comments :
Reference number: 0006785; Machine hours: 1109 h; Length: 3550 mm; Width: 1250 mm; Height: 2000 mm; Voltage: 400; engine cylinders: 6 |
|
Netherlands, Verre Weide 17, 4264 KM, Veen, The Netherlands
€ 20,847 ex-VAT
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.
Price excl. VAT