Piller 102.40 Pillar 18 test hours (2002)
2002
Available according to listing data
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | 0005303 |
| Make : | Piller |
| Model : | Piller 102.40 Pillar 18 test hours |
| Status : | Excellent |
| Year : | 2002 |
| Machine hours : | 18 h |
| Net weight : | 4500 kg |
| Length : | 1750 mm |
| Width : | 1530 mm |
| Height : | 1330 mm |
| Voltage : | 400 |
| fuel : | diesel |
| fuel : | diesel |
|
Comments :
Reference number: 0005303; Machine hours: 18 h; Length: 1750 mm; Width: 1530 mm; Height: 1330 mm; Voltage: 400 |
|
Netherlands, Verre Weide 17, 4264 KM, Veen, The Netherlands
€ 11,098 ex-VAT
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.
Price excl. VAT