Perkins 16 kVA
Directly available
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | 0005127 |
| Make : | Perkins |
| Model : | Perkins 16 kVA |
| Status : | Good |
| Machine hours : | 2699 h |
| Net weight : | 750 kg |
| Length : | 2620 mm |
| Width : | 940 mm |
| Height : | 2100 mm |
| Voltage : | 400 |
| fuel : | diesel |
| engine cylinders : | 3 |
| fuel : | diesel |
| engine cylinders : | 3 |
|
Comments :
Reference number: 0005127; Machine hours: 2699 h; Length: 2620 mm; Width: 940 mm; Height: 2100 mm; Voltage: 400; engine cylinders: 3 |
|
Netherlands, Verre Weide 17, 4264 KM, Veen, The Netherlands
€ 4,308 ex-VAT
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.
Price excl. VAT