Perkins 1103A-33TG1 (2026)
2026
Directly available
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | DPX-19803 |
| Make : | Perkins |
| Model : | Perkins 1103A-33TG1 |
| Status : | Used |
| Year : | 2026 |
| Gross weight : | 1055 kg |
| Volume : | 87 L |
| Transport length : | 2280 mm |
| Transport width : | 950 mm |
| Transport height : | 1250 mm |
| Voltage : | 400 |
| Frequency : | 50 Hz |
| fuel : | diesel |
| engine : | Perkins 1103A-33TG1,Perkins |
| certifications : | CE |
| fuel : | diesel |
| engine : | Perkins 1103A-33TG1,Perkins |
| certifications : | CE |
|
Comments :
Reference number: DPX-19803; Volume: 87 L; Transport length: 2280 mm; Transport width: 950 mm; Transport height: 1250 mm; Voltage: 400; Frequency: 50 Hz; engine: Perkins 1103A-33TG1, Perkins; certifications: CE |
|
Netherlands, Dordrecht, Niederlande
€ 11,011 ex-VAT
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.
Price excl. VAT