Kubota V3300-TE2BG2 (2026)
2026
Directly available
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | DPX-20033 |
| Make : | Kubota |
| Model : | Kubota V3300-TE2BG2 |
| Status : | Used |
| Year : | 2026 |
| Gross weight : | 1005 kg |
| Volume : | 140 L |
| Transport length : | 2030 mm |
| Transport width : | 820 mm |
| Transport height : | 1263 mm |
| Voltage : | 400 |
| Frequency : | 50 Hz |
| fuel : | diesel |
| engine : | Kubota V3300-TE2BG2,Kubota |
| fuel : | diesel |
| engine : | Kubota V3300-TE2BG2,Kubota |
|
Comments :
Reference number: DPX-20033; Volume: 140 L; Transport length: 2030 mm; Transport width: 820 mm; Transport height: 1263 mm; Voltage: 400; Frequency: 50 Hz; engine: Kubota V3300-TE2BG2, Kubota |
|
Netherlands, Dordrecht, Niederlande
€ 9,357 ex-VAT
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.
Price excl. VAT