Iveco DRI 26 (2003)
2003
Directly available
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | 0005028 |
| Make : | Iveco |
| Model : | Iveco DRI 26 |
| Status : | Good |
| Year : | 2003 |
| Machine hours : | 4986 h |
| Net weight : | 3000 kg |
| Length : | 3250 mm |
| Width : | 1360 mm |
| Height : | 2100 mm |
| Voltage : | 400 |
| fuel : | diesel |
| engine cylinders : | 6 |
| fuel : | diesel |
| engine cylinders : | 6 |
|
Comments :
Reference number: 0005028; Machine hours: 4986 h; Length: 3250 mm; Width: 1360 mm; Height: 2100 mm; Voltage: 400; engine cylinders: 6 |
|
Netherlands, Verre Weide 17, 4264 KM, Veen, The Netherlands
€ 18,714 ex-VAT
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.
Price excl. VAT