Ford FDT10200SE 7.9KVA (2022)
2022
Directly available
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | 0512774 |
| Make : | Ford |
| Model : | Ford FDT10200SE 7.9KVA |
| Status : | New |
| Year : | 2022 |
| Replaces OEM : | FDT10200SE GENERATOR 7.9KVA |
| Net weight : | 170 kg |
| Length : | 950 mm |
| Width : | 550 mm |
| Height : | 700 mm |
| fuel : | diesel |
| fuel : | diesel |
|
Comments :
Reference number: 0512774; Replaces OEM: FDT10200SE GENERATOR 7.9KVA; Length: 950 mm; Width: 550 mm; Height: 700 mm |
|
Belgium, Hamofa B.V. - Belgium
Price on request
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.