Cummins LSA 50 L6
Directly available
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | 0005618 |
| Make : | Cummins |
| Model : | Cummins LSA 50 L6 |
| Status : | Excellent |
| Machine hours : | 908 h |
| Net weight : | 2250 kg |
| Length : | 1950 mm |
| Width : | 1100 mm |
| Height : | 1200 mm |
| Voltage : | 400 |
| fuel : | diesel |
| fuel : | diesel |
|
Comments :
Reference number: 0005618; Machine hours: 908 h; Length: 1950 mm; Width: 1100 mm; Height: 1200 mm; Voltage: 400 |
|
Netherlands, Verre Weide 17, 4264 KM, Veen, The Netherlands
€ 6,745 ex-VAT
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.
Price excl. VAT