Cummins C2250D5 - - QSK60-A (2025)
2025
Directly available
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | DPX-18536-A |
| Make : | Cummins |
| Model : | Cummins C2250D5 - - QSK60-A |
| Status : | New |
| Year : | 2025 |
| Gross weight : | 16160 kg |
| Transport length : | 6175 mm |
| Transport width : | 2286 mm |
| Transport height : | 2537 mm |
| Voltage : | 400 |
| Frequency : | 50 Hz |
| fuel : | diesel |
| engine : | Cummins QSK60-G4,Cummins |
| certifications : | CE |
| fuel : | diesel |
| engine : | Cummins QSK60-G4,Cummins |
| certifications : | CE |
|
Comments :
Reference number: DPX-18536-A; Transport length: 6175 mm; Transport width: 2286 mm; Transport height: 2537 mm; Voltage: 400; Frequency: 50 Hz; engine: Cummins QSK60-G4, Cummins; certifications: CE |
|
Netherlands, Niederlande, Dordrecht
€ 348,178 ex-VAT
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.
Price excl. VAT