Caterpillar 3512-DITA 1137 KVA
Available according to listing data
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | 037328 |
| Make : | Caterpillar |
| Model : | Caterpillar 3512-DITA 1137 KVA |
| Status : | Used |
| Replaces OEM : | 3512-DITA GENERATOR 1137 KVA |
| Net weight : | 13080 kg |
| Length : | 55000 mm |
| Width : | 48000 mm |
| Height : | 28000 mm |
| fuel : | diesel |
| fuel : | diesel |
|
Comments :
Reference number: 037328; Replaces OEM: 3512-DITA GENERATOR 1137 KVA; Length: 55000 mm; Width: 48000 mm; Height: 28000 mm |
|
Belgium, Hamofa B.V. - Belgium
Price on request
Our partners
Transport Get a transport quote for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.