Volvo TAD840GE (2025)
2025
Directly available
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | DPX-18875 |
| Make : | Volvo |
| Model : | Volvo TAD840GE |
| Status : | Used |
| Year : | 2025 |
| Gross weight : | 2550 kg |
| Volume : | 400 L |
| Transport length : | 3650 mm |
| Transport width : | 1300 mm |
| Transport height : | 2250 mm |
| Voltage : | 400 |
| Frequency : | 50 Hz |
| fuel : | diesel |
| engine : | Volvo TAD840GE,Volvo |
| certifications : | CE |
| fuel : | diesel |
| engine : | Volvo TAD840GE,Volvo |
| certifications : | CE |
|
Comments :
Reference number: DPX-18875; Volume: 400 L; Transport length: 3650 mm; Transport width: 1300 mm; Transport height: 2250 mm; Voltage: 400; Frequency: 50 Hz; engine: Volvo TAD840GE, Volvo; certifications: CE |
|
Netherlands, Dordrecht, Niederlande
€ 29,812 ex-VAT
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.
Price excl. VAT