Volvo TAD1342GE – .1 (2025)
2025
Directly available
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | DPX-18878.1 |
| Make : | Volvo |
| Model : | Volvo TAD1342GE - .1 |
| Status : | Used |
| Year : | 2025 |
| Gross weight : | 3535 kg |
| Volume : | 515 L |
| Transport length : | 4301 mm |
| Transport width : | 1500 mm |
| Transport height : | 2510 mm |
| Voltage : | 400 |
| Frequency : | 50 Hz |
| fuel : | diesel |
| engine : | Volvo TAD1342GE,Volvo |
| certifications : | CE |
| fuel : | diesel |
| engine : | Volvo TAD1342GE,Volvo |
| certifications : | CE |
|
Comments :
Reference number: DPX-18878.1; Volume: 515 L; Transport length: 4301 mm; Transport width: 1500 mm; Transport height: 2510 mm; Voltage: 400; Frequency: 50 Hz; engine: Volvo TAD1342GE, Volvo; certifications: CE |
|
Netherlands, Niederlande, Dordrecht
€ 41,346 ex-VAT
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.
Price excl. VAT