Volvo Stage 3A (2020)
2020
Directly available
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | 0003204 |
| Make : | Volvo |
| Model : | Volvo Stage 3A |
| Status : | New |
| Year : | 2020 |
| Length : | 3600 mm |
| Width : | 1250 mm |
| Height : | 2160 mm |
| Voltage : | 400 |
| fuel : | diesel |
| fuel : | diesel |
|
Comments :
Reference number: 0003204; Length: 3600 mm; Width: 1250 mm; Height: 2160 mm; Voltage: 400 |
|
Netherlands, Verre Weide 17, 4264 KM, Veen, The Netherlands
€ 21,717 ex-VAT
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.
Price excl. VAT