Sdmo J110 (2006)
2006
Directly available
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | 0006779 |
| Make : | Sdmo |
| Model : | Sdmo J110 |
| Status : | Good |
| Year : | 2006 |
| Machine hours : | 3891 h |
| Net weight : | 1750 kg |
| Length : | 2560 mm |
| Width : | 1120 mm |
| Height : | 1670 mm |
| Voltage : | 400 |
| fuel : | diesel |
| engine cylinders : | 4 |
| fuel : | diesel |
| engine cylinders : | 4 |
|
Comments :
Reference number: 0006779; Machine hours: 3891 h; Length: 2560 mm; Width: 1120 mm; Height: 1670 mm; Voltage: 400; engine cylinders: 4 |
|
Netherlands, Verre Weide 17, 4264 KM, Veen, The Netherlands
€ 8,486 ex-VAT
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.
Price excl. VAT