Sdmo 160 kVA
Directly available
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | 0006292 |
| Make : | Sdmo |
| Model : | Sdmo 160 kVA |
| Status : | Good |
| Machine hours : | 410 h |
| Net weight : | 2250 kg |
| Length : | 3750 mm |
| Width : | 1350 mm |
| Height : | 2310 mm |
| Voltage : | 400 |
| fuel : | diesel |
| engine cylinders : | 4 |
| power output : | 190 hp |
| fuel : | diesel |
| engine cylinders : | 4 |
| power output : | 190 hp |
| Engine power : | 190 hp |
|
Comments :
Reference number: 0006292; Machine hours: 410 h; Length: 3750 mm; Width: 1350 mm; Height: 2310 mm; Voltage: 400; engine cylinders: 4 |
|
Netherlands, Verre Weide 17, 4264 KM, Veen, The Netherlands
€ 6,920 ex-VAT
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.
Price excl. VAT