Scania 2 (2025)
2025
Directly available
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | DPX-21033 |
| Make : | Scania |
| Model : | Scania 2 |
| Status : | Used |
| Year : | 2025 |
| Gross weight : | 5000 kg |
| Volume : | 1200 L |
| Transport length : | 3800 mm |
| Transport width : | 2200 mm |
| Transport height : | 2490 mm |
| Voltage : | 400 |
| Frequency : | 50 Hz |
| fuel : | diesel |
| engine : | DC0972A/02-11,Scania |
| fuel : | diesel |
| engine : | DC0972A/02-11,Scania |
|
Comments :
Model: 2; Reference number: DPX-21033; Volume: 1200 L; Transport length: 3800 mm; Transport width: 2200 mm; Transport height: 2490 mm; Voltage: 400; Frequency: 50 Hz; engine: DC09 72A/02-11, Scania |
|
Netherlands, DORDRECHT, Zuid-Holland, Niederlande
€ 65,718 ex-VAT
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.
Price excl. VAT