Ricardo 100KVA (80KW) 3 PHASE 50HZ 400V (2022)
2022
Directly available
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | 5007A |
| Make : | Ricardo |
| Model : | Ricardo 100KVA (80KW) 3 PHASE 50HZ 400V |
| Status : | Used |
| Year : | 2022 |
| Gross weight : | 1020 kg |
| Transport length : | 280105.15 mm |
| Frequency : | 50 Hz |
| fuel : | diesel |
| power output : | 165 hp |
| certifications : | CE |
| fuel : | diesel |
| power output : | 165 hp |
| certifications : | CE |
| Engine power : | 165 hp |
|
Comments :
Reference number: 5007A; Transport length: 280105.15 mm; Frequency: 50 Hz; certifications: CE |
|
Netherlands, Niederlande, Roelofarendsveen, Zuid-Holland
€ 11,228 ex-VAT
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.
Price excl. VAT