PES60 Hybrid Energy System – – h (2025)
2025
Available according to listing data
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | DPX-20040 |
| Make : | Pes |
| Model : | PES60 Hybrid Energy System - - h |
| Status : | New |
| Year : | 2025 |
| Gross weight : | 3000 kg |
| Transport length : | 1600 mm |
| Transport width : | 1100 mm |
| Transport height : | 1600 mm |
| Voltage : | 400 |
| Frequency : | 50 Hz |
| power output : | 979 hp |
| engine : | Battery System:LIFePO4 |
| certifications : | CE |
| power output : | 979 hp |
| engine : | Battery System:LIFePO4 |
| certifications : | CE |
| Engine power : | 979 hp |
|
Comments :
Reference number: DPX-20040; Transport length: 1600 mm; Transport width: 1100 mm; Transport height: 1600 mm; Voltage: 400; Frequency: 50 Hz; engine: Battery System: LIFePO4; certifications: CE |
|
Netherlands, Dordrecht, Zuid-Holland, Niederlande
€ 36,776 ex-VAT
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.
Price excl. VAT