PES300 Hybrid Energy System – – h (2025)
2025
Available according to listing data
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | DPX-20043 |
| Make : | Pes |
| Model : | PES300 Hybrid Energy System - - h |
| Status : | Used |
| Year : | 2025 |
| Gross weight : | 9424 kg |
| Transport length : | 4650 mm |
| Transport width : | 2300 mm |
| Transport height : | 2500 mm |
| Voltage : | 400 |
| Frequency : | 50 Hz |
| emission class : | Euro 5 |
| power output : | 402 hp |
| engine : | Battery System:LIFePO4 |
| certifications : | CE |
| emission class : | Euro 5 |
| power output : | 402 hp |
| engine : | Battery System:LIFePO4 |
| certifications : | CE |
| Engine power : | 402 hp |
|
Comments :
Reference number: DPX-20043; Transport length: 4650 mm; Transport width: 2300 mm; Transport height: 2500 mm; Voltage: 400; Frequency: 50 Hz; emission class: Euro 5; engine: Battery System: LIFePO4; certifications: CE |
|
Netherlands, Dordrecht, Zuid-Holland, Niederlande
€ 139,271 ex-VAT
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.
Price excl. VAT