Perkins 404J-22G – SupersilentP (2026)
2026
Directly available
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | DPX-21000P |
| Make : | Perkins |
| Model : | Perkins 404J-22G - SupersilentP |
| Status : | Used |
| Year : | 2026 |
| Gross weight : | 1430 kg |
| Volume : | 500 L |
| Transport length : | 2200 mm |
| Transport width : | 1200 mm |
| Transport height : | 1840 mm |
| Voltage : | 400 |
| Frequency : | 50 Hz |
| emission class : | Euro 5 |
| fuel : | diesel |
| engine : | Perkins 404J-22G,Perkins |
| emission class : | Euro 5 |
| fuel : | diesel |
| engine : | Perkins 404J-22G,Perkins |
|
Comments :
Reference number: DPX-21000P; Volume: 500 L; Transport length: 2200 mm; Transport width: 1200 mm; Transport height: 1840 mm; Voltage: 400; Frequency: 50 Hz; emission class: Euro 5; engine: Perkins 404J-22G, Perkins |
|
Netherlands, Niederlande, Dordrecht
€ 20,542 ex-VAT
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.
Price excl. VAT