Olympian ERKINS 1500 PK51589 200 KVA (2012)
2012
Directly available
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | 119040 |
| Make : | Olympian |
| Model : | Olympian ERKINS 1500 PK51589 200 KVA |
| Status : | Used |
| Year : | 2012 |
| Replaces OEM : | 1500 PK51589 GENERATOR 200 KVA |
| Net weight : | 4775 kg |
| Length : | 3900 mm |
| Width : | 1350 mm |
| Height : | 2600 mm |
| fuel : | diesel |
| fuel : | diesel |
|
Comments :
Reference number: 119040; Replaces OEM: 1500 PK51589 GENERATOR 200 KVA; Length: 3900 mm; Width: 1350 mm; Height: 2600 mm |
|
Belgium, Hamofa B.V. - Belgium
Price on request
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.