Mtu in 20 ft container
Directly available
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | 0006301 |
| Make : | Mtu |
| Model : | Mtu in 20 ft container |
| Status : | Excellent |
| Machine hours : | 8095 h |
| Net weight : | 10000 kg |
| Length : | 6050 mm |
| Width : | 2450 mm |
| Height : | 2440 mm |
| Voltage : | 400 |
| fuel : | diesel |
| engine cylinders : | 6 |
| power output : | 517 hp |
| fuel : | diesel |
| engine cylinders : | 6 |
| power output : | 517 hp |
| Engine power : | 517 hp |
|
Comments :
Reference number: 0006301; Machine hours: 8095 h; Length: 6050 mm; Width: 2450 mm; Height: 2440 mm; Voltage: 400; engine cylinders: 6 |
|
Netherlands, Verre Weide 17, 4264 KM, Veen, The Netherlands
€ 20,455 ex-VAT
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.
Price excl. VAT