Mpm 15/400 I-K – Welding (2025)
2025
Directly available
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | DPX-35500 |
| Make : | Mpm |
| Model : | Mpm 15/400 I-K - Welding |
| Status : | Used |
| Year : | 2025 |
| Gross weight : | 450 kg |
| Volume : | 38 L |
| Transport length : | 1625 mm |
| Transport width : | 772 mm |
| Transport height : | 1065 mm |
| Voltage : | 400 |
| Frequency : | 50 Hz |
| fuel : | diesel |
| engine : | Kubota D1105-EF02,Kubota |
| certifications : | CE |
| fuel : | diesel |
| engine : | Kubota D1105-EF02,Kubota |
| certifications : | CE |
|
Comments :
Reference number: DPX-35500; Volume: 38 L; Transport length: 1625 mm; Transport width: 772 mm; Transport height: 1065 mm; Voltage: 400; Frequency: 50 Hz; engine: Kubota D1105-EF02, Kubota; certifications: CE |
|
Netherlands, Niederlande, DORDRECHT, Zuid-Holland
€ 13,883 ex-VAT
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.
Price excl. VAT