John Deere 4045TF120 60 KVA (2003)
2003
Directly available
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | 0112145 |
| Make : | John Deere |
| Model : | John Deere 4045TF120 60 KVA |
| Status : | Used |
| Year : | 2003 |
| Replaces OEM : | 4045TF120 GENERATOR 60 KVA |
| Net weight : | 1325 kg |
| Length : | 2300 mm |
| Width : | 1000 mm |
| Height : | 1650 mm |
|
Comments :
Reference number: 0112145; Replaces OEM: 4045TF120 GENERATOR 60 KVA; Length: 2300 mm; Width: 1000 mm; Height: 1650 mm |
|
Belgium, Hamofa B.V. - Belgium
Price on request
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.