Iveco SRI TURBO (2002)
2002
Directly available
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | T1-6903684 |
| Make : | Iveco |
| Model : | Iveco SRI TURBO |
| Status : | Excellent |
| Year : | 2002 |
| Machine hours : | 2000 h |
| Weight : | 1500 kg |
| Power requirement : | 130 kW |
| Frequency : | 50 Hz |
| Color : | red |
| fuel : | diesel |
| engine cylinders : | 6 |
| power output : | 174 hp |
| engine : | IVECO |
| units available : | 1 |
| fuel : | diesel |
| engine cylinders : | 6 |
| power output : | 174 hp |
| engine : | IVECO |
| units available : | 1 |
| Engine power : | 174 hp |
| Colour : | red |
|
Comments :
Machine hours: 2000 h; Weight: 1500 kg; Power requirement: 130 kW; Frequency: 50 Hz; engine cylinders: 6; engine: IVECO; units available: 1 |
|
France, 122 AV DE LA RESISTANCE 93340 LE RAINCY, FRANCE
Price on request
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.