Fimatec CTDW-275LI SYN Noodaggregaat
Available according to listing data
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | NG22102350 |
| Make : | Fimatec |
| Model : | Fimatec CTDW-275LI SYN Noodaggregaat |
| Status : | Used |
| Net weight : | 3360 kg |
| fuel : | diesel |
| engine : | Deutz TCD2013L064V |
| fuel : | diesel |
| engine : | Deutz TCD2013L064V |
|
Comments :
Reference number: NG22102350; engine: Deutz TCD2013L06 4V |
|
Belgium, Waregem
Price on request
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.