Dpx CJ634B – – -33914 (2025)
Available according to listing data
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | DPX-33914 |
| Make : | Dpx |
| Model : | Dpx CJ634B - - -33914 |
| Status : | New |
| Year : | 2025 |
| Gross weight : | 1836 kg |
| Transport length : | 1700 mm |
| Transport width : | 900 mm |
| Transport height : | 1450 mm |
| Voltage : | 400 |
| Frequency : | 50 Hz |
| certifications : | CE |
| certifications : | CE |
|
Comments :
Reference number: DPX-33914; Transport length: 1700 mm; Transport width: 900 mm; Transport height: 1450 mm; Voltage: 400; Frequency: 50 Hz; certifications: CE |
|
Netherlands, Dordrecht, Niederlande
€ 12,839 ex-VAT
Our partners
Transport Get a transport quote for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.