Caterpillar CAT DE450E0 – C13 (2024)
2024
Directly available
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | DPX-18024 |
| Make : | Caterpillar |
| Model : | Caterpillar CAT DE450E0 - C13 |
| Status : | New |
| Year : | 2024 |
| Gross weight : | 4667 kg |
| Volume : | 842 L |
| Transport length : | 4930 mm |
| Transport width : | 1620 mm |
| Transport height : | 2220 mm |
| Voltage : | 400 |
| Frequency : | 50 Hz |
| fuel : | diesel |
| engine : | Caterpillar C13,Caterpillar |
| certifications : | CE |
| fuel : | diesel |
| engine : | Caterpillar C13,Caterpillar |
| certifications : | CE |
|
Comments :
Reference number: DPX-18024; Volume: 842 L; Transport length: 4930 mm; Transport width: 1620 mm; Transport height: 2220 mm; Voltage: 400; Frequency: 50 Hz; engine: Caterpillar C13, Caterpillar; certifications: CE |
|
Netherlands, Niederlande, Dordrecht
€ 65,109 ex-VAT
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.
Price excl. VAT