Caterpillar 3054NA 42.5 KVA (2004)
2004
Directly available
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | 026877 |
| Make : | Caterpillar |
| Model : | Caterpillar 3054NA 42.5 KVA |
| Status : | Used |
| Year : | 2004 |
| Replaces OEM : | 3054NA GENERATOR 42.5 KVA |
| Net weight : | 1350 kg |
| Length : | 1500 mm |
| Width : | 1000 mm |
| fuel : | diesel |
| fuel : | diesel |
|
Comments :
Reference number: 026877; Replaces OEM: 3054NA GENERATOR 42.5 KVA; Length: 1500 mm; Width: 1000 mm |
|
Belgium, Hamofa B.V. - Belgium
Price on request
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.