Atlas Copco QAS200VD (3979) (2005)
2005
Directly available
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | 3979 |
| Make : | Atlas Copco |
| Model : | Atlas Copco QAS200VD (3979) |
| Status : | Used |
| Year : | 2005 |
| Machine hours : | 7206 h |
| Weight : | 3800 kg |
| power output : | 234 hp |
| engine : | 175 kW,6 Zyl. Volvo |
| power output : | 234 hp |
| engine : | 175 kW,6 Zyl. Volvo |
| Engine power : | 234 hp |
|
Comments :
Reference number: 3979; Machine hours: 7206 h; Weight: 3800 kg; engine: 175 kW, 6 Zyl. Volvo |
|
Austria, Wasserwerkstrasse 38, AT-4053 Haid, Austria
Price on request
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.