Atlas Copco QAS168 150 KVA FOR PARTS (2000)
2000
Directly available
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | 0212217 |
| Make : | Atlas Copco |
| Model : | Atlas Copco QAS168 150 KVA FOR PARTS |
| Status : | For Parts |
| Year : | 2000 |
| Replaces OEM : | QAS168 GENERATOR 150 KVA |
| Net weight : | 3560 kg |
| Length : | 3450 mm |
| Width : | 1400 mm |
| Height : | 2000 mm |
| fuel : | diesel |
| fuel : | diesel |
|
Comments :
Reference number: 0212217; Replaces OEM: QAS168 GENERATOR 150 KVA; Length: 3450 mm; Width: 1400 mm; Height: 2000 mm |
|
Belgium, Hamofa B.V. - Belgium
Price on request
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.