Atlas Copco Atlas- Spa (2003)
2003
Directly available
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | 0005230 |
| Make : | Atlas Copco |
| Model : | Atlas Copco Atlas- Spa |
| Status : | Used |
| Year : | 2003 |
| Net weight : | 3500 kg |
| Length : | 3940 mm |
| Width : | 1420 mm |
| Height : | 2100 mm |
| Voltage : | 400 |
| fuel : | diesel |
| engine cylinders : | 6 |
| power output : | 403 hp |
| fuel : | diesel |
| engine cylinders : | 6 |
| power output : | 403 hp |
| Engine power : | 403 hp |
|
Comments :
Reference number: 0005230; Length: 3940 mm; Width: 1420 mm; Height: 2100 mm; Voltage: 400; engine cylinders: 6 |
|
Netherlands, Verre Weide 17, 4264 KM, Veen, The Netherlands
€ 16,320 ex-VAT
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.
Price excl. VAT