Atlas Copco Atlas- QAS 18 Spa (2004)
2004
Directly available
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | 0006478 |
| Make : | Atlas Copco |
| Model : | Atlas Copco Atlas- QAS 18 Spa |
| Status : | Good |
| Year : | 2004 |
| Machine hours : | 7709 h |
| Net weight : | 800 kg |
| Length : | 1870 mm |
| Width : | 800 mm |
| Height : | 1150 mm |
| Voltage : | 400 |
| fuel : | diesel |
| engine cylinders : | 4 |
| fuel : | diesel |
| engine cylinders : | 4 |
|
Comments :
Reference number: 0006478; Machine hours: 7709 h; Length: 1870 mm; Width: 800 mm; Height: 1150 mm; Voltage: 400; engine cylinders: 4 |
|
Netherlands, Verre Weide 17, 4264 KM, Veen, The Netherlands
€ 5,005 ex-VAT
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.
Price excl. VAT