Aeg dubbel gelagerd
Directly available
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | 0002177 |
| Make : | Aeg |
| Model : | Aeg dubbel gelagerd |
| Status : | Excellent |
| Net weight : | 4000 kg |
| Length : | 3920 mm |
| Width : | 2010 mm |
| Height : | 1410 mm |
|
Comments :
Reference number: 0002177; Length: 3920 mm; Width: 2010 mm; Height: 1410 mm |
|
Netherlands, Verre Weide 17, 4264 KM, Veen, The Netherlands
€ 5,657 ex-VAT
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.
Price excl. VAT