Sdmo Noodstoom
Directly available
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | 0006770 |
| Make : | Sdmo |
| Model : | Sdmo Noodstoom |
| Status : | Excellent |
| Machine hours : | 41 h |
| Net weight : | 1834 kg |
| Length : | 3700 mm |
| Width : | 1200 mm |
| Height : | 1800 mm |
| Voltage : | 400 |
| fuel : | diesel |
| engine cylinders : | 4 |
| fuel : | diesel |
| engine cylinders : | 4 |
|
Comments :
Reference number: 0006770; Machine hours: 41 h; Length: 3700 mm; Width: 1200 mm; Height: 1800 mm; Voltage: 400; engine cylinders: 4 |
|
Netherlands, Verre Weide 17, 4264 KM, Veen, The Netherlands
€ 14,754 ex-VAT
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.
Price excl. VAT