Perkins TTAG (2006)
2006
Directly available
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | 0006764 |
| Make : | Perkins |
| Model : | Perkins TTAG |
| Status : | Excellent |
| Year : | 2006 |
| Machine hours : | 558 h |
| Net weight : | 3500 kg |
| Length : | 3570 mm |
| Width : | 1000 mm |
| Height : | 1830 mm |
| Voltage : | 400 |
| fuel : | diesel |
| engine cylinders : | 5 |
| fuel : | diesel |
| engine cylinders : | 5 |
|
Comments :
Reference number: 0006764; Machine hours: 558 h; Length: 3570 mm; Width: 1000 mm; Height: 1830 mm; Voltage: 400; engine cylinders: 5 |
|
Netherlands, Verre Weide 17, 4264 KM, Veen, The Netherlands
€ 13,013 ex-VAT
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.
Price excl. VAT