Perkins TEG 73 test hours
Directly available
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | 0006723 |
| Make : | Perkins |
| Model : | Perkins TEG 73 test hours |
| Status : | Excellent |
| Machine hours : | 73 h |
| Net weight : | 5000 kg |
| Length : | 3550 mm |
| Width : | 1450 mm |
| Height : | 2000 mm |
| Voltage : | 400 |
| fuel : | diesel |
| engine cylinders : | 6 |
| power output : | 721 hp |
| fuel : | diesel |
| engine cylinders : | 6 |
| power output : | 721 hp |
| Engine power : | 721 hp |
|
Comments :
Reference number: 0006723; Machine hours: 73 h; Length: 3550 mm; Width: 1450 mm; Height: 2000 mm; Voltage: 400; engine cylinders: 6 |
|
Netherlands, Verre Weide 17, 4264 KM, Veen, The Netherlands
€ 23,458 ex-VAT
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.
Price excl. VAT