Perkins 1106A-70TG1 (2025)
2025
Directly available
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | 0003839 |
| Make : | Perkins |
| Model : | Perkins 1106A-70TG1 |
| Status : | New |
| Year : | 2025 |
| Length : | 3100 mm |
| Width : | 1200 mm |
| Height : | 1950 mm |
| Voltage : | 400 |
| fuel : | diesel |
| power output : | 190 hp |
| fuel : | diesel |
| power output : | 190 hp |
| Engine power : | 190 hp |
|
Comments :
Reference number: 0003839; Length: 3100 mm; Width: 1200 mm; Height: 1950 mm; Voltage: 400 |
|
Netherlands, Verre Weide 17, 4264 KM, Veen, The Netherlands
€ 22,413 ex-VAT
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.
Price excl. VAT