Mwm 518 V16 Anton Piller
Directly available
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | 0004555 |
| Make : | Mwm |
| Model : | Mwm 518 V16 Anton Piller |
| Status : | Good |
| Machine hours : | 990 h |
| Length : | 5500 mm |
| Width : | 2250 mm |
| Height : | 2250 mm |
| Voltage : | 400 |
| fuel : | diesel |
| fuel : | diesel |
|
Comments :
Reference number: 0004555; Machine hours: 990 h; Length: 5500 mm; Width: 2250 mm; Height: 2250 mm; Voltage: 400 |
|
Netherlands, Verre Weide 17, 4264 KM, Veen, The Netherlands
€ 17,191 ex-VAT
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.
Price excl. VAT