John Deere HFU 72 Marine (2008)
2008
Directly available
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | 0006505 |
| Make : | John Deere |
| Model : | John Deere HFU 72 Marine |
| Status : | Good |
| Year : | 2008 |
| Length : | 1750 mm |
| Width : | 750 mm |
| Height : | 1070 mm |
| fuel : | diesel |
| engine cylinders : | 4 |
| fuel : | diesel |
| engine cylinders : | 4 |
|
Comments :
Reference number: 0006505; Length: 1750 mm; Width: 750 mm; Height: 1070 mm; engine cylinders: 4 |
|
Netherlands, Verre Weide 17, 4264 KM, Veen, The Netherlands
€ 3,438 ex-VAT
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.
Price excl. VAT