Ingersoll Rand G160 (2005)
2005
Available according to listing data
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | 0005508 |
| Make : | Ingersoll Rand |
| Model : | Ingersoll Rand G160 |
| Status : | Good |
| Year : | 2005 |
| Machine hours : | 18280 h |
| Net weight : | 3500 kg |
| Length : | 3560 mm |
| Width : | 1190 mm |
| Height : | 2570 mm |
| Voltage : | 400 |
| fuel : | diesel |
| engine cylinders : | 6 |
| fuel : | diesel |
| engine cylinders : | 6 |
|
Comments :
Reference number: 0005508; Machine hours: 18280 h; Length: 3560 mm; Width: 1190 mm; Height: 2570 mm; Voltage: 400; engine cylinders: 6 |
|
Netherlands, Verre Weide 17, 4264 KM, Veen, The Netherlands
€ 8,660 ex-VAT
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.
Price excl. VAT