Himoinsa HYW-8 (2024)
2024
Directly available
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | 0005363 |
| Make : | Himoinsa |
| Model : | Himoinsa HYW-8 |
| Status : | New |
| Year : | 2024 |
| Net weight : | 447 kg |
| Length : | 1480 mm |
| Width : | 760 mm |
| Height : | 1050 mm |
| Voltage : | 400 |
| Color : | grey |
| fuel : | diesel |
| engine cylinders : | 3 |
| fuel : | diesel |
| engine cylinders : | 3 |
| Colour : | grey |
|
Comments :
Reference number: 0005363; Length: 1480 mm; Width: 760 mm; Height: 1050 mm; Voltage: 400; engine cylinders: 3 |
|
Netherlands, Verre Weide 17, 4264 KM, Veen, The Netherlands
€ 8,051 ex-VAT
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.
Price excl. VAT