Himoinsa HMA6TAG2 Spa (2013)
2013
Directly available
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | 0005036 |
| Make : | Himoinsa |
| Model : | Himoinsa HMA6TAG2 Spa |
| Status : | Used |
| Year : | 2013 |
| Net weight : | 1750 kg |
| Length : | 3100 mm |
| Width : | 1120 mm |
| Height : | 1710 mm |
| Voltage : | 400 |
| fuel : | diesel |
| engine cylinders : | 6 |
| power output : | 186 hp |
| fuel : | diesel |
| engine cylinders : | 6 |
| power output : | 186 hp |
| Engine power : | 186 hp |
|
Comments :
Reference number: 0005036; Length: 3100 mm; Width: 1120 mm; Height: 1710 mm; Voltage: 400; engine cylinders: 6 |
|
Netherlands, Verre Weide 17, 4264 KM, Veen, The Netherlands
€ 13,013 ex-VAT
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.
Price excl. VAT