Caterpillar LSA M44.2 S7 C6/4 (2008)
2008
Directly available
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | 0006742 |
| Make : | Caterpillar |
| Model : | Caterpillar LSA M44.2 S7 C6/4 |
| Status : | Excellent |
| Year : | 2008 |
| Net weight : | 440 kg |
| Length : | 850 mm |
| Width : | 550 mm |
| Height : | 660 mm |
| Voltage : | 400 |
| fuel : | diesel |
| fuel : | diesel |
|
Comments :
Reference number: 0006742; Length: 850 mm; Width: 550 mm; Height: 660 mm; Voltage: 400 |
|
Netherlands, Verre Weide 17, 4264 KM, Veen, The Netherlands
€ 2,393 ex-VAT
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.
Price excl. VAT