Volvo Penta TAD 1242 GE
Directly available
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | 0006784 |
| Make : | Volvo Penta |
| Model : | Volvo Penta TAD 1242 GE |
| Status : | Excellent |
| Machine hours : | 16192 h |
| Length : | 3120 mm |
| Width : | 1150 mm |
| Height : | 1900 mm |
| Voltage : | 400 |
| fuel : | diesel |
| engine cylinders : | 6 |
| fuel : | diesel |
| engine cylinders : | 6 |
|
Comments :
Reference number: 0006784; Machine hours: 16192 h; Length: 3120 mm; Width: 1150 mm; Height: 1900 mm; Voltage: 400; engine cylinders: 6 |
|
Netherlands, Verre Weide 17, 4264 KM, Veen, The Netherlands
€ 14,754 ex-VAT
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.
Price excl. VAT