Sdmo 12V (2000)
2000
Directly available
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | 0006720 |
| Make : | Sdmo |
| Model : | Sdmo 12V |
| Status : | Excellent |
| Year : | 2000 |
| Net weight : | 5460 kg |
| Length : | 3950 mm |
| Width : | 1650 mm |
| Height : | 1880 mm |
| Voltage : | 400 |
| fuel : | diesel |
| engine cylinders : | 12 |
| power output : | 768 hp |
| fuel : | diesel |
| engine cylinders : | 12 |
| power output : | 768 hp |
| Engine power : | 768 hp |
|
Comments :
Reference number: 0006720; Length: 3950 mm; Width: 1650 mm; Height: 1880 mm; Voltage: 400; engine cylinders: 12 |
|
Netherlands, Verre Weide 17, 4264 KM, Veen, The Netherlands
€ 25,678 ex-VAT
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.
Price excl. VAT