Raywin 4F24TI00 (2024)
2024
Available according to listing data
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | 0005910 |
| Make : | Raywin |
| Model : | Raywin 4F24TI00 |
| Status : | New |
| Year : | 2024 |
| Net weight : | 605 kg |
| Length : | 1650 mm |
| Width : | 740 mm |
| Height : | 1100 mm |
| fuel : | diesel |
| engine cylinders : | 4 |
| power output : | 50 hp |
| fuel : | diesel |
| engine cylinders : | 4 |
| power output : | 50 hp |
| Engine power : | 50 hp |
|
Comments :
Reference number: 0005910; Length: 1650 mm; Width: 740 mm; Height: 1100 mm; engine cylinders: 4 |
|
Netherlands, Verre Weide 17, 4264 KM, Veen, The Netherlands
€ 11,098 ex-VAT
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.
Price excl. VAT